Objevte výhody foukané izolace

Chystáte se zateplit stěny vašeho domu? Uvažujte o zateplení vaší střechy? Přemýšlíte, jak nejlépe izolovat stropy či podlahy? Máme zde pro vás jeden zajímavý tip?

Je jím foukaná izolace. Ano, je to právě foukaná izolace, která rychle, snadno a spolehlivě zateplí váš dům, a to během několika hodin. Technologie foukané izolace se aplikuje hadicí, foukáním ze speciálního stroje, přímo do konstrukce vaší stavby. Díky šetrné aplikaci, lze realizovat zateplení domu i za běžného provozu vaší domácnosti či firmy.

Jaké má foukaná izolace výhody?

Foukaná izolace je zdravotně nezávadná a velmi šetrná k přírodě. Má velmi vysokou účinnost zateplení, dokonale vyplní všechen izolovaný prostor a snadno se dostává i na nedostupná místa. Oprati klasické deskové izolaci nevzniká žádný obklad. Foukaná izolace je také velmi odolná proti ohni, hlodavcům i hmyzu a nepodléhá vlhkosti, plísním či hnilobě.

K dalším výhodám patří i velmi jednoduchá, rychlá a čistá aplikace. Foukaná izolace si umí velice snadno poradit i s tepelnými mosty.

Přečtěte si zajímavý článek:  Bezpečné a spolehlivé komíny s firmou Topenář Jihlava

Oknoplastik má v nabídce tři typy foukané izolace

Foukaná izolace Nobadrap je vyrobena z kamenného vlákna s frakcí max. 2×2 cm. Je vhodná především na izolaci dvouplášťových střech a stropů. Snadno se dostává do dutin či těžko přístupných prostor, je velmi lehká, dokonale prodyšná a nezadržuje vodní páru.

Další izolací v nabídce je minerální foukaná izolace na bázi skla Supafil, jež je vyrobena z panenského vlákna. Má vynikající tepelné a izolační vlastnosti, vysoký akustický výkon a navyšuje pasivní požární bezpečnost konstrukcí.

Třetím typem foukané izolace je Isodek. Je vyrobena z celulózových vláken, jež jsou obohaceny boritými solemi. Uplatnění najde především v novostavbách či rekonstrukcích, pro konstrukce svislých vnějších a vnitřních stěn.

Odborníci vám poradí

Jestli chcete vědět o foukané izolaci víc, proklikejte se na stránky společnosti Oknoplastik. Naleznete zde nejen kompletní nabídku firmy, ale také podrobný ceník, abyste si mohli sami udělat předběžnou kalkulaci, nebo kontaktujte ještě dnes jejich obchodního zástupce.

Insulation Izolacja Pur - justynkalp / Pixabay
Objevte výhody foukané izolace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *