IKEA a KIKA patří mezi největší prodejce nábytku v ČR

Jistě jste při svém pátrání po novém nábytku nebo doplňcích do vašeho domova narazili na obchodní domy IKEA a KIKA. Jedná se vůbec o jedny z největších obchodních domů v České republice s nábytkem a bytovými doplňky, které můžete navštívit. Podívejme se blíže, jaké konkrétní výhody nám přinášejí.

IKEA nevsází jen na kamenné obchody (v Praze, Brně a Ostravě), je si dobře vědoma, že lidé jsou ve 21.století stále náročnější, a proto neváhala s moderním designem svých internetových stránek. Vynikající animace výrobků nám nejen umocní náš zážitek, ale především poskytnou široké pole pro rozhodování, zda ten který produkt koupit, nebo zvolit některý jiný.

Zapomeňte na neustálé tahání letáků ze své poštovní schránky! Nečekejte na pošťáka a zavítejte na web, kde jsou vám k dispozici tisíce stránek katalogů. Chcete si v klidu prohlédnout vybavení a design kuchyní? Shlédněte nové trendy pohovek a šatních skříní. Již nemusíte běhat po obchodech ani vybírat z papírových katalogů, ty nejnovější novinky jsou vám přístupné online. Nechcete-li, aby vám unikla jakákoli horká novinka? Pak se stačí zaregistrovat (samozřejmě zdarma) na stránkách a nechat se pravidelně obsluhovat novými maily. Službu můžete kdykoli zrušit.

Přečtěte si zajímavý článek:  Poradíme, kde nakoupit kvalitní textilní galanterii

IKEA nabízí službu dárkových poukázek

Je však třeba zdůraznit, že nejste jakkoli finančně limitováni, dárkové pokazy jsou již od 1Kč. Další výhodou je možnost vícenásobného nakupování na jednu poukázku. A nevyčerpanou částku můžete utratit, kdy vy budete chtít, jste páni svého času.

Ikea Table Dining Chair Lamp - tianya1223 / Pixabay
tianya1223 / Pixabay

Co je to IKEA Family

Je to klub milovníků bydlení. A stane-li se právě IKEA vaším oblíbeným obchodním domem, pak pro vás bude tento program na míru šitý. Členství, které je navíc zdarma, přináší mnohé výhody. Je vám nabízen speciální sortiment, můžete uplatňovat členské slevy či se účastnit společenských akcí (workshopů, seminářů).

Další nezvyklé služby, které IKEA nabízí zákazníkům, je uživatelská možnost designování. Pomocí  animací či programů si můžete opravdu snadno a rychle navrhnout svoji místnost. Množství kombinací je nekonečné a záleží zcela na vaší fantazii. Nejedná se samozřejmě o žádné profesionální programy, avšak uznejme, že je to daleko originálnější způsob promítání svých představ do konkrétní podoby než v případě tužky a papíru.

Book Kit Miniature Figures Ikea - wir_sind_klein / Pixabay
wir_sind_klein / Pixabay

Snad už jen perličkou na závěr mohou být montážní návody poskytované také v elektronické podobě. Konečně si nemusíte schovávat krabice s příbalovými papíry.

Přečtěte si zajímavý článek:  Lahve s vlastním potiskem jsou originální a účinný marketingový nástroj

Společnost KIKA se může pyšnit tradicí již od roku 1973

Je to nadnárodní subjekt mající prodejny i v sousedním Německu či Rakousku. Při návštěvě jejich internetových stránek si povšimneme jednoduchosti jejího zpracování a s tím přichází i velmi snadná čtenářova orientace.

KIKA nám podobně nabízí online katalogy k prohlédnutí, i když nutno říct, že ne v takovém rozsahu. Co však oceníte nejvíce jsou průběžné akce, které se rozhodně vyplatí sledovat. Můžete tak ušetřit nemalý peníz. Nabídek je více, proto neváhejte zavítat na internetové stránky.

A nejsou to jen slevy nábytku a doplňků, ale např. i zvýhodněného splácení – akontace od 0 Kč. A protože slevové akce trvají většinou jeden měsíc, vyplatí se web sledovat pravidelně. Co nám KIKA jako zákazníkům nabízí trvale, je garance nejlepší ceny. Tedy v případě, že najdete tentýž produkt za lepší ceny jinde, KIKA vám rozdíl, který jste zaplatili navíc, doplatí.

Avšak s tím, že nabídka se netýká zboží zbytkových doprodejů, časově omezených slevových akcí, výprodejů a likvidací; platí pouze v České republice mimo internetové obchody a po dobu 14 dnů od zakoupení zboží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *