Zkosené vestavěné skříně se hodí do atypických prostor

Zkosené vestavěné skříně jsou jedním z typů vestavěných skříní. Instalují se a zabudovávají do zkosených a jiných atypických prostor. Vhodně doplňují interiéry a zároveň šetří prostor. 

Vestavěné skříně

Skříně se v hojné míře využívají v půdních nebo v podkrovních prostorách. Tento typ nachází své praktické uplatnění v mnoha domech, bytech a kancelářích. Příjemně zpestří bydlení a jejich použití je velmi rozmanité. Mají mnoho výhod:

  • zlepší se s nimi zároveň kvalita bydlení
  • jsou také rozměrově neomezené,
  • přizpůsobí se  jakémukoliv prostoru.

Skříně do malých i velkých prostor

Vestavěné skříně se hodí do malých i velkých prostor, kam se klasická skříň rozměrově nevejde. Staly se hitem vzhledem ke svému rozmanitému použití. Jsou jedinečnou dominantou mnoha půdních interiérů.
Wardrobe Closet Walk In Closet  - huynguyenlambao / Pixabay
huynguyenlambao / Pixabay
 
Velice prakticky na sebe převzaly funkci víceúčelového nábytku. Vnitřní uspořádání si můžete zvolit podle svých představ a přání. Skříň ve zkoseném prostoru pod schodištěm může plnit celou plejádu účelů.

Vestavěné skříně s mnoha účely

Zkosené vestavěné skříně plní funkci klasické skříně. Mohou se stát ale také velice dobrým a praktickým úložným prostorem. Elegantně do nich uschováte mnoho věcí, které by vám jinde překážely a vadily. S pomocí zkosených vestavěných skříní získáte prostor třeba pro vysavač nebo žehličku s žehlícím prknem.
 
Hračky dětí mohou své místo také najít v prakticky rozdělených vestavěných skříních. Dětský pokoj s netradiční zkosenou vestavěnou skříní dodá pokoji na zajímavosti v kombinaci s praktičností. Do takové skříně se schová tolik důležitých dětských nezbytných věcí.
Přečtěte si zajímavý článek:  EMOS: Kvalitní výrobky domácího elektra s více než 30letou tradicí

Zkosené vestavěné skříně

V mnoha případech se staly velice atraktivní a zajímavou dominantou mnoha interiérů. Jejich dveřní výplně bývají někdy velice zajímavé a netradiční. Pro milovníky extravagance mohou posloužit jako unikátní prvek interiéru.
 
Wardrobe Coat Hanger Dressing Room  - congerdesign / Pixabay
congerdesign / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *