Vlastní fotka jako dekorace? Jde to snáze, než si myslíte

Bojíte se, aby váš domov nesklouzl k fádnosti? Hledáte stále řešení, které vaše obydlí vytrhne z nudné šedi? Pak máte obrovské štěstí, že se k vám dostal právě tento článek. Mohl by se vám totiž stát perfektní inspirací. Proč? Zkrátka proto, že v něm představíme dosud málo známý produkt, tzv. fototapetu.

Fototapeta je víc než obyčejná tapeta

Omezený výběr vzorů, typické pro klasické tapety, které jsou dostání v obchodech. Naproti tomu fototapeta skýtá bezpočet možných námětů. Stačí vám k tomu jedna jediná fotka, ze které si necháte zhotovit na míru šitou fototapetu. Díky chytrému nápadu a trošce vaší kreativity, můžete udělat z vašeho pokoje originál se vším všudy. Je to tak snadné.

Kde se dá tapeta z fotografie objednat?

Otázka, kterou si zákonitě musíte položit, zaujal-li vás tento produkt. I na tuto otázku nabídneme odpověď. Vytvořit si návrh vlastní fototapety můžete třeba na webu demur.cz. Vybírat zde můžete jak z připravených profesionálních fotek, tak můžete použít svoji vlastní. Vytvořenou originální tapetu si na těchto webových stránkách lze rovněž objednat. Realizace objednávky pak trvá v průměru pouhé čtyři dny. Již čtvrtý den tedy můžete lepit zbrusu novou tapetu, která bude přesně odpovídat vašim představám.

Přečtěte si zajímavý článek:  Zlepšete svůj trénink s Köck Sport

Fototapetu či fotosklo

Fototapetou však nabídka nekončí. Velmi podobným produktem je tzv. fotosklo. Jedná se vlastně o jakýsi skleněný obraz, který lze použít i do míst, která neumožňují použití fototapety. Třeba v prostoru nad kuchyňskou linkou.

Klasická fototapeta totiž bohužel není tolik odolná vůči vlhkosti, což by jí v podobných prostorech neumožnilo zrovna dvakrát dlouhou životnost. Pokud tedy váš návrh bude počítat se stěnou třeba v koupelně, anebo s výše zmíněným prostorem nad kuchyňskou linkou, doporučujeme použít raději fotosklo, které rovněž splní svůj účel a v nepříznivých podmínkách vydrží nesrovnatelně déle.

Horse Horse Walker  - JACLOU-DL / Pixabay
Fototapeta je víc než obyčejná tapeta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *