Obklady a dlažby z imitace břidlice patří mezi výjimečný a originální

Keramická společnost Refin, která je na trhu s obklady a dlažbami již hezkou řádku let, ve svých kolekcích přináší slinutou keramickou dlažbu v mnoha provedeních. Společnost byla založena v Itálii již v roce 1962. V jejích kolekcích, které si můžete prohlédnout ve fotogalerii koupelen se můžete setkat s obklady dlažbami v imitaci různých přírodních materiálů jako je kámen, dřevo nebo například břidlice.

Za pozornost stojí kolekce uváděná na trh pod názvem Slate, ve které se setkáváme s krásným barevným ztvárněním dlažeb v imitaci břidlice. Setkáváme se s bohatou texturou přírodních kamenů, design kopíruje tento materiál i s jeho nesrovnalostmi.

Velmi zajímavě se budou tyto dlažby a obklady vyjímat jak v našich kuchyních, jídelnách, ale i dalších interiérech našich domovů. Dlažby této kolekce jsou velmi odolné, velmi snadno se udržují a vzhledem k jejich kvalitnímu zpracování jsou vhodné i do venkovního prostředí. Určitě padnou do oka všem, kteří mají u obkladů a dlažeb rádi barevnost a zvláštnost.

Přečtěte si zajímavý článek:  Význam čištění a nátěru střech pro jejich dlouhodobou životnost

Refin je výrobcem obkladů a dlažeb v imitaci břidlice

Zmínit se můžeme také o dalším výrobci, Panaria, který je na trhu již také několik desítek let a zabývá se výrobou obkladů a dlažeb v imitaci břidlice, ale také jiných materiálů. Ve své sérii nazvané Ardesing, nám nabízí krásné obklady a dlažby v imitaci břidlice, včetně mozaiky o rozměru 7x5x7,5 cm. Tato série, kterou můžeme použít do všech interiérů, dokáže vykouzlit velmi příjemné, originální a nadčasové prostředí.

Ve výčtu výrobců, kteří se imitací břidlice zabývají, bychom mohli ještě dlouho pokračovat. Zmíním ještě jednoho výrobce, mladou, dynamickou keramickou společnosti Musis, která ve své sérii Brix přináší obklady v imitaci tohoto materiálu, které jsou vhodné především do venkovního prostředí a mohou se stát ozdobou našich domů a rezidencí.

Imitace břidlice patří opravdu mezi výjimečný a originální

Pokud se pro tento materiál, který je opravdu výjimečný a originální – obklady či dlažby v imitaci břidlice – rozhodnete, při realizaci Vašich plánů a snů Vám mohou být nápomocny také stránky keramických obkladů a dlažeb, kde najdete spoustu zajímavých informací a ve fóru odpovědi na většinu Vašich otázek, které se obkladů a dlažeb a všeho kolem nich, jako je např. pokládka či údržba, týkají.

Přečtěte si zajímavý článek:  Při rekonstrukci domu nezapomínejte na důležité zateplení
Bad At Home Bathroom Bath Clean  - PIRO4D / Pixabay
Obklady a dlažby z imitace břidlice patří mezi výjimečný a originální

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *