Moderní byty v atraktivní pražské lokalitě jsou nyní na prodej. Podívejte se na Byty u parku

Každý z nás má rád určitý standard bydlení. Pokud hledáte bydlení, které dokáže splnit i nejvyšší nároky, určitě se podívejte na nové rezidenční objekty v hlavním městě. Takové bydlení dokáží nabídnout například nové Byty u parku, což je vznikající rezidenční čtvrť na pražském Žižkově. Bydlení v této lokalitě vám poskytne prostor pro relaxaci, přičemž v okolí je dostatek míst pro sportovní aktivity i kulturní vyžití.

Proč si oblíbíte Byty u parku?

Nastínili jsme to už v úvodu, takže je to určitá komplexnost celé lokality. Máte zde veškerou občanskou vybavenost, v okolí najdete mnoho příležitostí k provozování různých sportovních aktivit a zároveň můžete v klidu relaxovat. Přilehlý park Židovské pece vám nabídne možnosti k procházkám i sportu. Nové byty Praha 3 mají také skvělou dopravní dostupnost, takže se snadno dostanete do centra, a to jak prostředky hromadné dopravy, tak automobilem. Určitě se vám bude zamlouvat také blízkost Vinohrad, které jsou známy pro své možnosti:

  • Nákupů
  • Množství restauračních zařízení a kaváren
Přečtěte si zajímavý článek:  Inspirace na lehkou letní večeři

Byty v této lokalitě si oblíbí jak jednotlivci a dvojce, kteří touží po nezávislém životě, tak rodiny s dětmi, pro které jsou v blízkosti dostupná důležitá zdravotnická zařízení nebo vzdělávací instituce. Aby měly děti dostatek pohybu, je zde také k dispozici množství sportovišť.

Moderní byty se vším všudy

Na bytových domech vás na první pohled zaujme moderní architektura. Také vlastní byty zapůsobí svým moderním interiérem, kde se hodně kladl důraz na využití denního světla. Po celý den zde tak budete mít pozitivní náladu. Projekt Byty u parku v Praze také osloví zájemce příkladným propojením interiéru a exteriéru, což je řešeno prostřednictvím moderních teras, balkónů nebo lodžií. Pořídit si zde můžete menší byty od plochy 30 m2 až po opravdu velké pětipokojové byty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *