EMOS: Kvalitní výrobky domácího elektra s více než 30letou tradicí

Společnost EMOS je již více než 30 let jedním z předních výrobců drobného domácího elektra. Jde  o tradiční značku, která se specializuje zejména na baterie, svítidla, prodlužovací přívody, antény, svítilny, detektory kouře a drobná elektronická zařízení. Tyto produkty jsou součástí života každého z nás a využívají se jak v domácnostech, tak i v průmyslu.

Všechny výrobky od této značky jsou vyráběny s ohledem na nejvyšší kvalitu a dlouhou životnost. Můžete si být jisti, že když si u nich zakoupíte například baterie, budou vaše zařízení fungovat spolehlivě a dlouho.

To nejlepší z LED nabídky

Kromě toho se EMOS pyšní i širokou nabídkou LED žárovek s různými patičkami, včetně E14, které jsou velmi úsporné a přispívají k ochraně životního prostředí. Všechny LED žárovky E14 od EMOS mají navíc záruku 3 roky a garanci okamžité výměny, takže si můžete být kvalitou svého nákupu opravdu jisti. Navíc lze využít i dopravu zdarma, takže si můžete objednat své LED žárovky ještě dnes a užívat si úsporného osvětlení, kterému však nechybí ani optimální výkon a styl.

Přečtěte si zajímavý článek:  Dřevěné postele, které si můžete dovolit

Ale jen žárovkami váš nákup skončit nemusí – vyzkoušejte také svítidla vyrobená z kvalitních materiálů a s moderním designem, který se hodí do každého interiéru. K mání jsou navíc také speciální světelné zdroje pro průmyslové použití, splňující nejvyšší standardy (a velmi odolné vůči vibracím a nárazům).

Co si ještě pořídit

Součástí zabezpečení domácnosti by měl být i detektor kouře alias CO2 hlásič. Na EMOS je k dostání široká škála těchto pomocníků, které jsou jednoduché na instalaci a velmi spolehlivé. Navíc je lze pořídit za velmi příznivé ceny.

Společnost EMOS má pobočky v pěti zemích a zaměstnává více než 450 lidí – do jejích výrobků tak proniká inspirace z mnoha směrů. Přesvědčte se o tom přímo v e-shopu emos.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *