Chcete si užívat internet bez omezení? Víme, jaké připojení potřebujete!

V dnešní době nedáme bez internetu ani ránu. Přesně proto si můžete vybírat z desítek a desítek poskytovatelů připojení. Někteří poskytují kvalitní a stabilní připojení, jiní zase neplní sjednané podmínky. Na koho se obrátit?

Ověřená společnost

Málokdo tuší, že si můžete velmi snadno vyzkoušet rychlost připojení k internetu. Ihned tak uvidíte, jestli vám zvolená společnost opravdu poskytuje tak svižný internet, jaký jste si sjednali ve smlouvě. Jak na to?

Otevřete si webové stránky internet v Plzni / internet v Mladé Boleslavi. Tam si vpravo nahoře najděte tlačítko „Měření rychlosti“. Po jeho rozkliknutí se před vámi ihned objeví bleskurychlé testování vašeho připojení. Nemusíte nic dělat – jen kliknete a počkáte pár desítek vteřin.

Hledáte něco svižnějšího a stabilnějšího? Pak si rovnou na daných webovkách najděte nabízené balíčky služeb. Přece jen se jedná o velmi populární a oceňovanou společnost, která poskytuje připojení na 99 % celé České republiky.

Navíc k vám do pouhých 24 hodin od telefonické domluvy přijede, připojí modem a aktivuje internet. To vše úplně zdarma. Následně vám začne běžet půlroční zkušební období, během něhož zaplatíte pouze 299 Kč měsíčně. Vždy přitom budete mít k dispozici nonstop zákaznickou linku.

Přečtěte si zajímavý článek:  Jak na připevnění LCD nebo plazma televize na zeď

Oblíbené balíčky služeb

Jste průměrná domácnost? Pak vás pravděpodobně potěší standardní balíček M, který nabízí rychlost stahování 500 Mb/s a rychlost nahrávání také 500 Mb/s. Navíc k němu obdržíte TV tarif zdarma. Toto řešení vám umožní bezproblémové sledování filmů, stahování i hraní online her.

Prvních šest měsíců budete platit již zmíněných 299 Kč měsíčně. Po uplynutí dané doby zaplatíte 499 Kč za měsíc. Smlouva je naprosto bez závazků, takže se nemusíte obávat kdovíjakých komplikací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *