Bavlněné tričko s potiskem je skvělým dárkem pro každého oslavence. Navrhnout si můžete i vlastní potisk

Pokud hledáte ideální dárek pro své blízké a chcete jim zároveň ukázat, že vám na nich záleží, můžete vsadit na originalitu. Skvělou volbou je například bavlněné tričko s potiskem, přičemž potisk si lze navrhnout svépomocí. Darovat jim tedy můžete tričko s jejich oblíbenou hláškou či dokonce fotografií – fantazii se totiž meze nekladou.

Nebojte se darovat dárek přímo od srdce

Hledání dárku je obvykle pořádně složitý úkol, kterého se chce zhostit jen málokdo. Většina lidí tak nakonec skončí u klasiky v podobě vína či květin. Bohužel ne vždy si s takovou alternativou vystačíte, a proto se budete muset při výběru snažit trochu více. Určitě se nebojte svým blízkým darovat něco od srdce, díky čemuž jim dáte najevo, že pro vás znamenají opravdu hodně.

Obvykle postačí, pokud jim ukážete, že znáte jejich zájmy či koníčky. Vyjádřit to můžete například darování bavlněného trička s potiskem, na nějž necháte natisknout jejich oblíbený citát či motiv. Pokud například znáte nadšeného cyklistu, můžete mu darovat tričko s motivem jízdního kola nebo být trochu více kreativní. Kromě obyčejného trička lze vybírat i například pánské košile s potiskem či dětské polokošile.

Dejte si na návrhu trička pořádně záležet

Pokud chcete oslavence opravdu překvapit, dejte si na návrhu trička záležet. Téměř každý už na první pohled pozná, zda jste do jeho výběru investovali nějaký čas, nebo jste sáhli po prvním motivu, který vám přišel pod ruku. Jestliže si nevíte rady s tím, jak takové bavlněné tričko s potiskem navrhnout, nemusíte se hned stresovat. Většina firem nabízí jednoduché editory, v nichž vytvoříte požadovaná trička za pár desítek minut. Pozor si však dejte na správnou volbu velikosti – určitě nechcete darovat někomu tričko či košili, do nějž se nebude vejít, což může být zejména pro ženy velmi nepříjemné překvapení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *