Nová kolekce šperků Swarovski (podzim-zima 2015/16) je inspirována zimní zahradou

Každé roční období přináší vynikající příležitosti proto, aby společnost Swarovski představila další jedinečnou kolekci, která vychází vstříc aktuálním potřebám moderních a všestraných žen na celém světě.

 

Nová kolekce šperků Winter Gardens, která je určena pro sezónu podzim/zima 2015-2016 je protnutá přitažlivou krásou a třpytem s charakteristickými znaky a DNA společnosti Swarovski. Ta při tvorbě těchto šperků čerpala inspiraci z přírody, konkrétně ze zahrad. Tvůrce inspirovaly textilie znázorňující idealizovanou přírodu, např. historické tapisérie anglických šlechtických sídel, vypalované vzory na sametu (tzv. dévoré) i ozdobné krajky s romanticky ženskými akcenty. Tak v konečném výsledku vznikly moderní šperky s historickými prvky. Listy se mění ve filigránové vzory podobné krajkám, hmyz a můry ve stylizované přívěsky a to vše v barevné paletě podzimních květů a lesních plodů. Kolekce Swarovski je bohatá na kousky vhodné k běžnému nošení, od nadčasových až po výrazně módní, od decentních až po velmi nápadné. Naleznete zde jednoduše šperk pro každou příležitost. Převládající vliv má zenová zahrada, která dodává kolekci organicky uspořádanou a minimalistickou. Čistá a jednoduchá estetika se kombinuje se zakřiveným kovem jehož výsledkem je prostá elegance a uhlazené i žensky křehké křivky.

 

  • Dokladem tohoto souladu s přírodou je např. náhrdelník Dusky, v němž jsou křišťály ve tvaru kapky, jež jsou ústředním motivem na leštěném kovu v barvě z růžového zlata jsou ozvláštňující detaily z kůže. Šperk stylově vyplní celý dekolt bude v nadcházející sezóně velmi moderní.
  • Čisté linie a decentní třpyt náramku Stardust se objevuje již v třetí kolekci za sebou. 730 drobných křišťálů v jednom dutém okruží a 1460 křišťálů ve dvojité verzi se nachází uvnitř kovové síťky, která šperku propůjčí další třpyt. Stardust je k dispozici ve zlaté, růžově zlaté a stříbrné variantě, kterou je možno nosit společně ke zdůraznění aktuálního trendu při kombinování různých kovů. Skvěle se nosí a udává tón při každé příležitosti. Na úspěch těchto náramku navazuje zbrusu nový typ Stardust. Články úžasného a moderního náhrdelníku s masivním řetězem jsou vyrobené totožným způsobem jako stejnojemenný náramek a jsou i stejně tak lehounké a pružné. Neodolatelný náhrdelník zahalí svou majitelku slavnostní a velmi přitažlivou aurou.
  • Kolekce se zaměřuje i na podzimní krásu starého anglického panství, a proto design přeje bohatším a důmyslnějším strukturám, které připomínají starožitné šperky, historické tapisérie a filigránové krajky v barevné paletě jiřin a lesních plodů. Pro moderní ženu, která se nebojí vystoupit z davu tu pak Swarovski má přebohatý a ornamentální náhrdelník Dramatic. Jde o rafinované dílo, jehož dokladem vytříbeného uměleckého mistrovství se vzory evokujícími spletité krajkoví. Moderní řetízkové zapínání dodává modelu soudobý výraz. Velké křišťálové medailony náhrdelníku Dramatic s mnoha vybroušenými ploškami v tmavé paletě černých, šedých a fialových barev vypůjčených od uvadajících květ podzimu, jsou obklopeny drobnějšími kontrastními křišťály, ručně osazenými za užití exkluzivní techniky Pointiage.
  • Stejně tak svůdný je i náhrdelník a prsten Diana. Kovová báze náhrdelníku je osázena křišťálovými kameny bledě růžových odstínů, připomínajících podzim a opadající květy. Velký prsten stylově zdůrazňuje atmosféru této scény. Motiv hmyzu se objevuje v přívěscích Daphne, které kombinují klasické kouzlo křišťálu v bohatých barvách drahokamů s modernějšími, stylizovanými filigránovými vzory abstraktně pojatých motýlích křídel. Tyto přívěsky lze nosit samostatně nebo v kombinaci díky jejich různým délkám. Společně pak vytváří v současnosti velmi žádaný vrstvený efekt.

Pestrá nabídka zaručuje, že si v ní každá žena najde svůj vysněný šperk určený k proměně jakéhokoliv outfitu, od malých černých až po džínový denim.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 + 2 =