Venku každý den díky portálu Venkazdyden.cz

Prázdniny se blíží mílovými kroky a je proto vskutku nejvyšší čas popřemýšlet o tom, jak s dětmi strávíte svůj volný čas. Podle posledních výzkumů děti ve všední dny stráví venku méně než dvě hodiny. Je to málo a bylo by vhodné tuto skutečnost napravit. Máte možnost, máte na to dva měsíce a spoustu krásných dětských hřišť po celé republice.

Ať už budete doma, nebo pojedete kamkoliv, vždy se najde nějaká ta chvilka na to si hrát. Dětské hřiště dětem poskytne bezpečný prostor, relaxaci, ohromnou zábavu nejen pro ně, ale i pro jejich rodiče. Kromě toho dětská hřiště rozvíjí jejich pohybové schopnosti, sílu, pružnost, koordinaci, vynalézavost, kreativitu, fantazii a smysl pro hru. Dále rovněž podporuje i sociální rozvoj.

Kde najít to nejlepší hřiště?

Děti by venku měli být každý den a je zcela jedno, zda se jedná o předškoláky anebo školáky. Pro větší zábavu i rozvoj, je výhodné dětská hřiště občas měnit, pokud nevíte, jaká hřiště se nachází ve vašem okolí, zkuste navštívit webovou stránku Venkazdyden.cz, kde naleznete kompletní a  neustále aktualizovaný rejstřík dětských hřišť v celé republice. Naleznete tu tedy hřiště poblíž vašeho bydliště, ale všechna ta, které najdete i na svých cestách, výletech a dovolených.

S

Ven každý den – Venkazdyden.cz

Vyhledávání na stránkách je jednoduché. Hledat můžete podle mapy i jednotlivých regionů. Mapa vám ukáže nejen počet hřišť v daném městě, ale i jejich přesnou lokalizaci, jaký povrch dětské hřiště má, jaká je jeho velikost, zda má oplocení, jestli nabízí posezení, toaletu, přebalovací pult, hlídání nebo vodu na umytí. V popisku nechybí ani informace, jaké atrakce se na hřišti nachází a jaké je hodnocení navštěvujících rodičů. Jednotlivá hřiště můžete následně i sami ohodnotit a obohatit o vlastní fotografie, čímž pomůžete dalším rodičům s vyhledáváním míst dětských hrátek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 + 5 =