Není nad to spát nahá v kvalitním bavlněném povlečení

Nevím jak vy, ale já v létě spím ráda nahá a když už ne, tak jen v lehké hedvábné košilce. Miluji tu lehkost a svobodu. Aby se mi však dobře spalo, potřebuji ležet i v kvalitním a velmi příjemném povlečení. Na to si tedy potrpím. Jsem totiž toho názoru, že kvalitní spánek je základ úspěchu následujícího dne. A jak je to s vámi?

Miluji bavlněné povlečení

Vůbec nejraději spím v peřinách povlečené do bavlněného povlečení. Nejenže jde o starou dobrou klasiku, ale je to i kvalitní povlečení, které je příjemné na dotek, v létě dobře odvádí pot, v zimě zahřeje a navíc je skvěle prodyšné. Pozor však, není bavlna, jako bavlna! Pro ten největší komfort je však nutno usínat ve vysoko gramážovém povlečení. Skvělé na bavlněné povlečení také je, že je vhodné i pro miminka. Zapamatujte si, že na designu záleží vždy až v neposlední řadě. Vybírejte se vždy takové povlečení, které bude ladit s interiérem ložnice a bude v uklidňujících barvách.

A jak je na tom krep?

Vedle klasického bavlněného povlečení běžně na českém trhu najdete povlečení i z jiných materiálů. Pakliže vám mohu poradit, jestliže nechcete klasiku, doporučuji vyzkoušet krepové povlečení. I to je totiž vyrobeno z kvalitní přírodní bavlny. Na dotek je však krep trochu jiný než klasická bavlna. Může se jevit jako drsný, ale nebojte, po vyprání změkne. Velkou výhodou je na tomto materiálu snadná údržba, která nevyžaduje žehlení. Rovněž i krepové povlečení je dobře savé a prodyšné, i když já bych vám toto povlečení doporučila spíše na chladnější noci, protože je přeci jen o něco hřejivější než klasická bavlna.

České povlečení, záruka kvality

Myslím si, že není žádnou novinkou skutečnost, že české povlečení je daleko široko vyhlášené a že české společnosti specializující se na jejich výrobu patří k předním ve světě. Jednoduše naše povlečení je kvalitní, luxusní a dokáže uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka. Výroba povlečení má u nás navíc dlouholetou tradici. Srovnávat české povlečení s těmi zahraničními, je prostě nesrovnatelné. Je to investice, která se vám rozhodně vyplatí a je i skvělým dárkem pro všechny příbuzné. Ostatně, já mám vždycky ohromnou radost, když takové kvalitní povlečení dostanu, protože, co vám budu říkat, dobrého povlečení není nikdy dost.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 + 6 =