Soutěžte s RIA GIRL!

Tentokráte k Vám přicházím s jednou soutěží, kterou pro vás připravila RIA GIRL (ano, ta společnost specializující se na dámské tampóny). Jde proto o soutěž určenou ryze pro ženy a dívky (inu, co by muži s tampóny dělali).

Principem soutěže je koupit si v období od 1. 5. 2016 do 19. 6. 2016 (což by nemělo činit problém) alespoň jednu krabičku tampónů značky RIA o 16 kusech v libovolné variantě a uschovat si účtenku pro případ výhry. Abyste pak mohly vyhrát je zapotřebí vyplnit registrační formulář, nahrát účtenku v daný výherní čas v rámci soutěžního kola a buďte první v pořadí. Čím více účtenek, tím více šancí vyhrát máte.

Kromě hlavních výher 3x iPhone 6S Rose Gold, můžete navíc každý den vyhrát i 1 parfém značky Chloé nebo 4 hřebeny Tangle Teezer. Výherní čas pro parfém je 18:55 a pro hřebeny pak 8:55, 11:55, 15:55 a 19:55. Vyhraje vždy ta účtenka, která je v daný čas nahraná jako první v pořadí. Aby to nebylo ještě málo, v soutěži vyhrává i prvních 5000 nahraných účtenek, cenou je dámská hygiena, a to balení tampónů RIA Normal 16 ks.

Jak vyhrát iPhone 6s Rose Gold

První iPhone vyhrává ta účtenka, která byla nahrána jako první v pořadí po dosažení 30 000 nahraných účtenek a času 20:55, tj. po otevření pátého kola soutěže dámské hygieny. Druhý telefon vyhraje účtenka, která byla nahrána jako první po 20:55, po dosažení hranice 70 000 nahraných účtenek, tedy asi v devátém kole. Poslední iPhone společnost dává k dispozici všem. Získá ho totiž soutěžící, který v průběhu hry nahraje vůbec nejvíc účtenek.


V průběhu celé soutěže RIA rozdá více než 6000 cen, k nimž patří i 8 letenek pro dvě osoby do Paříže, Londýna, Milána anebo Berlína, 220 dárkových poukazů do e-shopu a celkem 168 hřebenů Tangle Teezer. Více informací o soutěži naleznete přímo na jejich stránkách www.riagirl.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 + 4 =