Løv Organic – 100% organické wellness čaje

Poten & Pannen – Staněk na své pulty vložilo novinku, jde o čaje Løv Organic. Jde o francouzskou značku kvalitních organických čajů, které jsou velice chutné a vyrobené s ohledem k životnímu prostředí.

Na výběr máte z celé řady chutných směsí zabalené v ekologickém balení. Všechny tyto čaje jsou certifikovány. Čaje jsou vyrobeny ze surovin vypěstovaných bez chemických úprav. Jejich součástí není pouze čaj, ale i kousky ovoce a květiny.

Løv Organic jsou inspirovány Skandinávií i jejich moderním způsobem života.

Značka v nabídce má zelený a bílý čaj,  rooibos, maté, nejrůznější ovoce, koření… Každá krabička je vyrobena z pečlivě vybraných ingrediencí, čímž vnáší do čajů Løv Organic blahodárné účinky, ať už je to uvolnění těla, zklidnění mysli nebo třeba posílení imunity. Na výběr jsou směsi s kofeinem i bez kofeinu, bez přidaného cukru, vhodné k přípravě v horké i studené variantě, přizpůsobené každému okamžiku dne. Stejně pestrá je také škála chutí: ovocné, květinové, kořeněné … stačí si jen vybrat.

Minimalistický, pestrý design odkazuje k severské kultuře. Porcované čaje jsou baleny v sáčcích vyrobených z mušelínu PLA (nový ekologický materiál ze škrobu rostlin, není ošetřen chlórem, neobsahuje svorky ani lepidlo), krabičky jsou z recyklovatelného kartonu. V prodejnách Potten & Pannen – Staněk jsou k dispozici sypané čaje Løv Organic v dózách, porcované čaje v krabičkách i dárkové sady s různými kombinacemi čajů, včetně bestsellerů značky. Dostupný sortiment je rozdělen do 3 kategorií: The Simply Løv, The Very Løv, The Absolutely Løv.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 + 3 =