Co o vás prozradí nos

Obličej o vás prozradí víc, než byste si mysleli. To, co si myslíte a jací jste neříká totiž pouze vaše mimika, rty a obočí, ale i vaše oči, tvar obličeje, uši i nos. Tato skutečnost přitom není založena podkladě smyšlenek, ale skutečných odborných studií.

Velký nos

Čím větší nos, tím jeho majitel má více energie, větší drive, je dominantnější, sebevědomý a schopný fungovat jako samostatná pracovní jednotka. Velký nos si žádá velké role a velké úkoly.

Malé nosánky

Malé nosy mají velmi společenští a veselí lidé, kteří se umí radovat z maličkostí, a to i přes skutečnost, že mají vlastně špatnou náladu. Tito lidé jsou poměrně citliví na emoce a slabost na sladké.

Dlouhé nosy

Čím delší máte nos, tím lepší máte smysl pro obchod a podnikání. Také je to znak pro skvělý instinkt a ambice. Bohužel vaše největší problémy souvisí s vašimi největšími přednostmi.

Klasický úzký nos – římský

Klasický nos o vás prozrazuje, že máte velice schopné organizační schopnosti a smysl pro funkční a praktické věci. Tito lidé dobře zvládají krize, nepodléhají panice a logicky myslí i v těchto obtížných životních okamžicích. Jsou to silné osobnosti a velcí pracanti.

Široký, čili Nubijský nos

Takovýto nos mají vůdčí osobnosti. Lidé s takovým nosem jsou mírní, vášniví, s ohromným charisma, kteří nejsou ukvapení, jsou kreativní a mají silnou schopnost ovlivňovat ostatní. Disponují také vlastnostmi, které jiné inspirují a podporují je v jejich jednání.

Obrácený nos, ala Michael Jackson (dole úzký a nahoře u kořene rozšířený)

Dlouhý zakřivený a ostře zahnutý nos úzký ve špičce naznačuje velice optimistickou a laskavou povahu vlastníka. Takovýto nos mají milující lidé, toužící po lásce, kteří na sobě dokáží pracovat (a také pracují). Vedle Michaela Jacksona takový nos vlastní třeba i Victoria Beckham.

Řecký nos

Řecký nos je takový ten dlouhý s úzkým hřbetem a ostrým zahnutím. Takovýto nos mají těžcí dříči, kteří umí emoce udržet na uzdě. Tito lidé si jdou svou vlastní cestou bez toho, aniž by se nechali ovlivňovat okolím.

Masitý nos

Masitý nos je u kořene úzký a směrem dolů se plynule po celé délce rozšiřuje. Lidé s masitým nosem myslí i jednají rychle, jsou velmi bystří, chytří a mají dobrý postřeh. Někdy však jednají až příliš unáhleně a někdy řeknou něco dřív, než, aby si věc mohli blíže promyslet. Někdy díky tomu působí až agresivně. Známo je, že jsou to však starostliví a věrní partneři.

Tupý nos

Takovýto tupý nos je poměrně malý a naznačuje, že se umíte správně a rychle rozhodnout. Nos naznačuje, že jeho majitel je plný energie, dobré nálady a zábavy. Jde o skutečné optimisty, které rádi pečují o lidi, které milují a na kterých jim záleží. Rádi experimentují, jsou otevřeni sexuálnímu dobrodružství, ale dokáží být i věrní.

Skoba

Skoba představuje velmi výrazný dlouhý nos s hrbolem a ostrým zahnutím na jeho konci. Tento silný rys vypovídá, že i jeho majitelé jsou velmi výrazné osobnosti, kterým je veskrze jedno, co si o nich jejich okolí myslí. Nežádají, aby jejich chování někdo schvaloval. Usilovně pracují na tom, aby dosáhli svých cílů a pokud něco odmítají, nebojí se tomu postavit, dají svůj nesouhlas najevo, rebelují.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

9 + 1 =