Látky Par excellence

Vždy, když přijedu do Prahy musím prošmejdit krámky, které mají blízko k tvoření. Miluji obchody plné papíru a různých udělátek, miluji galanterie s vlnami a miluji obchůdek na Jeruzalémské, ležícího jen kousek od Hlavního vlakového nádraží. Je to hotový ráj pro všechny švadlenky, módní návrháře a kreativce.

Par excellence, tak se tento obchod s látkami jmenuje, nabízí tu nejlepší metráž světových značek již dobrých 16 let. Zaměřuje se na to, aby svým zákazníkům přinášela ty nejkvalitnější látky vytvořených podle těch nejnovějších trendů. Má dokonce i to, co nikde jinde nenajdete. Vždy jsem proto litovala, že jsem tento krámek neměla po ruce a byla jsem nucena smířit se s nákupy v rámci nahodilých návštěv. Dnes je tomu naštěstí jinak, protože si obchod s luxusními látkami otevřel i velice lákavý stejnojmenný e-shop.

E-shop Par excellence

Jsem tomu ráda, protože si tak mohu látky špičkové kvality objednat bez nutnosti, abych ujela stovky kilometrů. E-shop Parexcellence.cz se mi ohromně líbí. Je čistý, přehledný a dobře rozčleněný do několika hlavních kategorií. Kupovat zde můžete látky, střihy, prací prostředky, různé další doplňky a materiály. Po větším přiblížení tu pak máte kategorie hedvábí, satén, jaquard, krajka, double face, twill, vlna, kašmír, bavlna, viskóza a ještě mnoho dalších látek a materiálů. Pokud si nejste jisti látkou, vybírat můžete i podle ceny, vzhledu, barvy, příležitosti (svatba, společenské, každodenní nošení apod.), značky a druhu tkaniny. Další možností je i zaslání vzorníku. Když si projdete jednotlivé stránky, zjistíte, že tu najdete to, co jinde nenajdete. Nezklame vás ani doprava, která je od nákupu nad 3000 zdarma a navíc do 48 hodin. V konečném výsledku jde vskutku o pěkný stylový internetový krámek, který je navíc doplněn o pěkné fotografie, což je ve světě prodeje na internetu nesmírně důležité.


Je to vskutku skvělý obchod, o jehož kvalitách jsem se přesvědčila nejen já, ale i řada módních návrhářů, kteří si jej také oblíbili. Vy se o tom můžete přesvědčit také, stačí jen, když navštívíte jejich stránky www.parexcellence.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 + 3 =