Jak efektivně užít LED osvětlení v interiéru

Žádné Vánoce se neobejdou bez svíček, lampiček a jiných blikátek. Světlo prostě k Vánocům patří, a proto by jimi měl být naplněn každý vánočně nazdobený interiér. Dnes je to o to snazší, že máme k dispozici LED vánoční osvětlení, které vytváří v interiéru příjemně hřejivou atmosféru, přičemž spotřeba energie je minimální.

To však nejsou veškeré benefity LED osvětlení

K plusům LED osvětlení patří i vysoká účinnost, dlouhá životnost (která dosahuje až 100 000 hodin svítivosti), vysoká mechanická odolnost vůči otřesům, nárazům i vibracím, bezpečnost, možnost častého zapínání a vypínání žárovek, krátká návratnost investice, nemají žádné záření a umožňují okamžité rozsvícení do plného výkonu.

Vánoční LED osvětlení

Vánoční LED osvětlení přitom nemusíte užít pouze na vánoční stromeček, ale i k vánoční výzdobě interiéru. S těmito vánočními řetězy můžete  ozdobit i různé girlandy anebo také i něco zcela jiného. Stačí jen, když popustíte uzdu své fantazii a vymyslíte si pro letošní svátky něco jiného než obvykle. Pro inspiraci vám přinášíme pár obrázků.

Při zdobení své domácnosti však nezapomeňte ani na okna. Kdysi se světýlky zdobily maximálně jen dětské pokoje, ale to je dnes už dávno pasé. V současnosti je in mít nasvícené všechny pokoje a dokonce i balkony. Světla by měla být čistá, jednobarevná (teple bílá) a rozhodně ne blikající.

Rádi experimentujete? Zkuste vaši vánoční tabuli ozdobit místo klasických svíček vánočními LED světýlky. Řetězy můžete užít i ke kreativní tvorbě. S jejich pomocí pak můžete vyrobit velice efektivní a působivé dekorace. Jedná se o nejrůznější lampy, okenní ozdoby i nástěnné dekorace. I zde pro vás máme nějakou tu inspiraci, kterou můžete ve svých domovech tento rok použít.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 + 9 =