Spodní prádlo Calvin Klein

Calvin Klein je světově proslulý módní návrhář, jehož kousky chtějí mít doma muži i ženy na celém světě. I když Calvin Klein vyrábí rozsáhlou škálu módních oděvů, v Česku si jej však lidé oblíbili pro kvalitní stylové spodní prádlo.

Spodní prádlo Calvin Klein by nemělo chybět v žádném šatníku

Spodní prádlo Calvin Klein není oblíbené jen tak pro nic, za nic, ale pro jeho jedinečné vlastnosti. Značka nabízí krásné a pohodlné spodní prádlo vyrobené z příjemného materiálu pro ženy i pro muže. Prádlo je určeno zejména mladším ročníkům, kteří si potrpí na pěkný design, kvalitu materiálu i perfektní zpracování. Jde o prádlo, které je vhodné pro každodenní nošení.

Pánské spodní prádlo Calvin Klein

Calvin Klein mužům nabízí rozsáhlou nabídku toho nejrůznějšího sortimentu, jež vám umožňuje vybrat si to, co je vám nejpříjemnější. Jedná se kupříkladu o pánská tanga Calvin Klein, boxerky, trenýrky, nízké boxerky, boxerky s nohavičkou nebo volné boxerky. Ke koupi Calvin Klein nabízí i kalhoty, trička a tílka.

Dámské spodní prádlo Calvin Klein

Ženám pak značka nabízí podprsenky Calvin Klein, tanga, kalhotky, stringy, kalhotky s nohavičkou, bikiny, šortky, trička, tílka, košilky i župany. Prádlo této značky ženy vyhledávají, protože je moderní, kvalitní, pohodlné, elegantní, pohodlné a sexy.

Reklamní kampaň 2015

Calvin Klein proslul nejen prádlem samotným, ale i svými neotřelými reklamními kampaněmi na prádlo samotné. Nejnovější podzimní kampaň Calvina Kleina si na nic nehraje a jedná s vámi na rovinu. Klein se prostě nestydí, a proto je nahá, černobílá, kontroverzní a velmi provokativní. Pro tuto kampaň společnost vybrala Kendall Jenner a Editu Vilkeviciute, které předvedly novou kolekci spodního prádla Calvin Klein a dokázaly celému světu, že CK to prostě umí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 + 8 =