Schwarzkopf, profesionální péče o vaše vlasy

Značku špičkové vlasové kosmetiky Schwarzkopf jistě není zapotřebí představovat. Vždyť je tu s námi více než 100 let. Tato jedna z největších kosmetických značek vznikla v roce 1898 v německém Berlíně, kde společnost Hans Schwarzkopf založil. Kdo by jen tehdy tušil, co se z malé drogérie vyvrbí…

V současnosti má tato značka ve svém rozsáhlém portfoliu celou řadu velmi známých značek a velmi oblíbených vlasových produktů a stylingových přípravků, vlasovou péči, toaletních potřeb, péči o pleť, ústní hygienu a tělovou péči. Značku si chrání i profesionálové, pro něž vyrábí speciální výrobky, které nikde jinde nekoupíte.

Profesionální péče o vaše vlasy Schwarzkopf

Úspěch této značky se opírá o plnění všech očekávání spotřebitelů. Dosvědčují to například legendární značky Schauma, Taft i Palette, přípravky, jež se prodávají ve více než 50 zemích světa. Za svou práci Schwarzkopf získal celou řadu ocenění. Jednou z posledních je cena časopisu Reader’s Digest, jenž hledal tu nejdůvěryhodnější značku na světě, kterou vyhráli.

Schwarzkopf Professional – IGORA

Schwarzkopf ve své katalogu pro profesionály má celou řadu produktových značek, jež umožní profíkům udělat s vašimi vlasy hotové zázraky. Já nejvíce preferuji značku barev IGORA, která již 50 let ženám perfektně barví a styluje vlasy.

Zvolit si barvu IGORA je rozhodně tou správnou volbou, protože nabízí vskutku exkluzivní přípravky, které jsou schopny splnit ty nejrůznější požadavky klientů, ba co víc, je velmi šetrná a citlivá k pokožce hlavy, hravě si poradí i s absolutním pokrytí úplných šedin a kromě toho vydrží na hlavě skutečně dlouho. Je tomu tak proto, že IGORA při barvení užívá speciální technologii užívá lipidové nosiče, které zesilují proniknutí pigmentu hluboko do vlasů, jenž pak následně tuto barvu ve vlasu uzamkne utěsněním povrchu vlasů, čímž zajistí jejich dlouhotrvající stálobarevnost. IGORA nabízí rozsáhlé portfolio barevných tónů od zcela přirozených velmi tmavých až po zlatou, ombre, tónované perleťové odstíny a fialovou barvu na vlasy.

Kde seženete vlasové přípravky Schwarzkopf Professional – IGORA?

Bohužel v žádné drogérii. Přípravky této značky naleznete buď v dobrých kadeřnických salonech, případně pak i na internetu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 + 3 =