KORS – Vodka představila svůj nejexkluzivnější kousek na světe v dárkové kolekci

Tato high-end luxusní voda přináší 3 odlišné limitované vydání láhví KORS vodky, které jsou ručně vyrobené a jejich cena může dosahovat až 24 500 dolarů.

Jde ryze o firemní kousek, který má sloužit jako dárek pro jejich klienty.

Láhve KORS vodky mají čisté linie, které kvalitu a jedinečnost samotné vodky ještě více podtrhují. Společnost klade důraz na detail, a proto láhev vyráběli ti nejlepší řemeslníci, kteří na výrobě pracovali několik dní. Ve finální podobě je nakonec láhev ručně leptána a zdobena zlatem. Samotná vodka je pak hotovým klenotem, protože se vyráběla unikátní destilační technologií. Pro výrobu vodky přitom užívá vodu z italských Alp. Každá láhev s vodkou je uložena do luxusní krabice z ořechového dřeva a je zabalená v tom nejjemnějším Perském hedvábí. Láhev je prodávána všem zájemcům z celého světa. V případě jejího nákupu se automaticky stanete členem KORS Vodka Private VIP Clubu.

Limitovaná edice je nabízena v cenovém rozpětí 12500 – 24 500 dolarů.

O KORS vodce

Tato super prémiová vodka se vyrábí již více než 100 let podle jednoho a toho samého tajného receptu, který byl jednu dobu považován za ztracený. Tato vodka byla vytvořena pro posledního ruského cara Mikuláše II. a krále Jindřicha V., krále Anglie. Dnes má firma sídlo Beverly Hills, ale kancelář má i v Londýně, Lublani a v Moskvě.

www.kors-vodka.com

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 + 2 =