ARIA PURA – POP UP je více než jen svíčka, je to opravdový zážitek

POP UP svíčky vymysleli francouzští parfuméři, kteří chtěli potěšit dosavadní majitele svíček skutečným prožitkem. Vytvořili proto tak unikátní svíce, které potěší nejen svým designem, ale i příjemnou vůní.

 

Posláním těchto svící je každého nadchnout a dopřát mu nejen potěšení, ale i překvapení. Uvnitř každé padesáté svíčky se totiž skrývá pravý blýskavý diamant. To, zda se stanete i vy vlastníky tohoto unikátního kousku, se zákazník dozví postupným hořením svíčky a tavením vosku.

Za POP UP svíčkami se skrývají dva muži, Gaultier Malard, vášnivý milovník designu a Victor Van De Rosieren, talentovaný diamantový makléř.

Typické pro tyto atypické svíčky je nadčasová elegance ztělesněná černým sklem a novými neotřelou vůní. POP UP jsou určeny těm, kteří hledají něco zcela výjimečného. Vyskytuje se zde třeba svěží vůně lesa, špiček hor, rozpálené pouště, mořského vzduchu nebo zemitých prérií. V kombinaci s diamantovým překvapením pak vytvoří něco, co nemá mezi svíčkami obdoby. Svíčky si právem svou jedinečností vydobyly své místo ve světově nejproslulejších obchodech, kam patří např. Colette (Paříž), Harvey Nichols (Londýn), Beams (Tokyo), Henri Bendel (New York)….

Všechny tyto svíčky jsou ručně vyrobené dle osvědčených francouzských metod a jsou 100% přírodní.

Zajímavostí je, že do svíček diamanty ukrývají samotní mecenáši myšlenky, tedy majitelé, a to pod dohledem soudního exekutora.

 

Svíčky se prodávají v kamenné prodejně ARIA PURA a v e-shopu www.bytove-parfemy.cz.

Cena menší svíčky je 700 Kč a větší vás vyjde na 1312 Kč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 + 9 =