Dívka dne, aneb kde vzít fotky a nekrást

Pokud vlastníte svůj vlastní web, či blog, tak se bez pěkných a příhodných obrázků, neobejdete. Najít takové obrázky není však snadné. Na řadě portálů jsou nelegálně stažené obrázky, které se sem dostaly jednoduchým stáhnutím z různých blogů a portálů. Porušují však autorská práva a tato skutečnost se jim nemusí vůbec vyplatit.

Jenomže, jak tedy mít dostatek kvalitních fotografií a nekrást? Možností máte několik. Na portál si můžete dát své vlastní fotografie, což je sice pěkné, ale jen génius má po ruce tolik rozličných fotek. Další možností je pak obrátit na portály, kde se shromažďují různé fotografie a tu vhodnou si koupit. Jestli však máte malý portál, není zrovna toto optimální.  Co tedy dělat, existuje nějaká možnost, abyste se dostali k fotkám nějakou jinou cestou a přitom legálně?

Legálně pořízené fotky

O tom, jak a kde pořídit legálně fotografie jsem již psala v článku: Tajemství a kouzlo Fotobanky. Ve zkratce: Legálně získané fotky se řídí danou licencí. Existuje celá řada fotobanek, které nabízí jak placené fotografie, tak i free fotky. Free fotky jsou obvykle menšího rozlišení, méně kvalitní a podobně, nicméně se mezi nimi dá nalézt celá řada pěkných fotografií. Přesto i zde můžete mít problém. Ty weby, které se zabývají trochu lechtivější tématikou anebo se specializují na čtení pro muže, bojují s problémem, kde získat legálně lechtivé erotické fotografie. Těchto fotek je sice plný internet, ale volně ke stažení je jich minimum.

Erotické fotografie volně ke stažení

Ptáte se, zda vůbec existuje nějaká možnost, kde byste erotické fotografie volně ke stažení našli. Ano, je zde šance. Podívejte se například na portál Mzone.cz. Každý den, zde je aktuální dívka dne. Tento obrázek si pak můžete každý den vložit na svůj portál, který je určen pro starší 18 let. Tyto obrázky jsou zdarma a jsou i dobrým prostředkem, jak zvýšit návštěvnost svého portálu.

Dívka dne

Pro webmastery je zde i další speciální služba, kdy po vyplnění přiloženého formuláře, si mohou obohatit obsah svého webu a zvýšit tím, tak svou návštěvnost o aplikaci se zmenšenou fotografií dívky dne. Dívka dne je možné rozkliknout a shlédnout celou galérii. Při volbě máte možnost výběru celkového vzhledu tak, aby se hodila k vašemu portálu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

foto: sxc.hu lightmare

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 + 6 =