Židle Spinalis pro každého

Problémy se zády v současné době k velice rozšířeným civilizačním chorobám. Bolavá záda nás umí pěkně potrápit. Někdy tyto problémy mohou dojít až tak daleko, že je operace zad doslova nevyhnutná. Negativní vliv na tyto potíže má dnešní způsob života. Nedostatek pohybu a sedavé zaměstnání příliš zádům neprospívá. Další smutnou skutečností je, že většina lidí nejenže sedí víc, než je zdrávo, ale sedí ještě k tomu na nevhodných židlích. Přitom základem zdravých zad u sedavého zaměstnání jsou právě ony kancelárské stoličky.

Vzhledem k tomu, že nové britské studie prokázaly, že většina z nás stráví sezením neuvěřitelných 36 let, což v přepočtu dělá více než 14 hodin, má naše dlouhé sezení negativní vliv nejen na naši páteř. Aby naše tělo trpělo co nejméně, je zapotřebí kvalitních židlí a dodržování jistých zdravotních pravidel.

Hýbejte se

Neseďte celý den, přetěžujete nejen svá záda, ale i dolní duté žíly, svůj konečník a také dolní končetiny. Proto se alespoň jednou za hodinu, ještě lépe co 45 minut pořádně protáhněte. To vás však nespasí, když máte špatné sezení.

Zdravé sezení

Základem jsou vždy kvalitní kancelářské židle.  Přesně takovými zdravými kancelářskými židlemi jsou stoličky Spinalis.

Stoličky Spinalis

Spinalis představuje zdravé sezení (zdravotní kancelářské židle), které šetří vaše záda. Jejich unikátnost spočívá uchycením sedadla a opěrky, které zabezpečují správné sezení. Sezení na židlích Spinalis se podobá sezení na velkých cvičebních míčích. Toto sezení je nejenže šetrné, ale navíc podporuje zádové svalstvo, které není při tomto sezení pasivní. Kouzlo zdravotních židlí Spinalis spočívá v silné pružině pevně držící celou židli a zabezpečuje tak, že je kancelářská židle pohyblivá na všechny strany. Nikdy se tak při sezení na takovéto židli nemůžete hrbit. Tato zdravotní židle se vyrábí hned v několika designech, takže si můžete vybrat takovou, která bude pro vás ideální. ŽISLE Spinalis se vyrábí nejen pro dospělé. Pokud vám záleží na zdraví vašich dětí, jistě oceníte, že se zdravotní židle Spinalis vyrábí i pro děti.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Copyright (c) 123RF Stock Photos

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

6 + 6 =