MACM

Když se řekne MACM, tak vás asi příliš věcí nenapadne. Když tato 4 písmena zadáte do vyhledávače, vyleze vám z něj ledacos. Tak například – Muzeum moderního umění v Montrealu, Spolek Kennelových anglických buldoků, Asociace Kreditního managementu na Maltě, Medicínská společnost na Mississippi a také Make a Card Monday, což v překladu znamená: Udělej si každé pondělí své přání. Tuto relaci již od roku 2006 pořádá dnes již světu známá Kristina Werner.

A protože je dnes Mezinárodní den Handmade  papírových přání i www.handicraft.cz vám přináší inspiraci v podobě této šikovné designerky.

MACM – K Werner design

Kristina Werner dnes představuje kvalitní značku v oboru designu přání. Kristina Werner má vystudované výtvarné umění na Bacheloru a také grafický design na Brighamské Young Univerzitě v Idaho. Kristina Werner svou kariéru původně začínala prací pro společnost Stampin Up, kterou jistě zapálené fanynky scrapbookingu znají. Právě tam objevila ono kouzlo jaké scrapbook a výroba vlastnoručních přání má. Zamilovala se do papíru a do všech věcí, které se z něj dají vyrobit. Její cesta pak čím dál více směřovala k produktovému designu, kdy navrhla již řadu scrapbookových sad, známek a potřeb pro výrobu papírových přání. V roce 2009 přestoupila na podobnou pozici do konkurenční Basic Grey.

MACM – Make a card Monday

Na youtube.com se objevila v roce 2006, kde začala nejprve své nápady a výrobky prezentovat svým přátelům s podtitulem MACM. Obliba její práce rychle rostla, což ji přivedlo k tomu, aby vstoupila do amerického cechu řemesel – Design Teamu. To jí otevřelo vrátka k tomu, aby si mohla vytvořit své osobní stránky – www.kwernerdesign.com a prezentovat své práce nejen na internetu, ale i v celé řadě časopisů. Fanoušci si již navykli na její každotýdenní pondělní přání – MACM, s nímž se mohu inspirovat a udělat radost nejen sobě, ale i svému okolí. Její videa shlédlo více než 5 miliónů fanoušků a její kanál na youtube navštíví každý týden více než 20 000 návštěvníků.

 Ukázka práce MACM


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 + 8 =