Komínové systémy Scheidel

Mysleli jste si, že komínům již odzvonilo? Tak to jste se tedy výrazně spletli. Komíny i v jednadvacátém století mají svůj význam a využití. Komínové systémy patří k velice oblíbeným prostředkům v rámci ekonomického vytápění objektů, či rodinných domů. Rádi byste ušetřili za vytápění? Porozhlédněte se po moderní technologii komínových systémů.

Sen o krbu, který bude nejen skvělým relaxačním prostředkem a vytvářet kouzlo domova, ale i účinným a ekonomickým vytápěcím prostředkem, sní celá řada lidí. Téměř žádný nový dům se neobejde bez krbu. Aby takový krb správně a efektivně fungoval, potřebujete kvalitní komínový systém. Jenomže jak si správně vybrat, když je nabídka v České republice tak široká? Dejte na doporučení, reference a dlouholeté zkušenosti. Mezi naprostou špičku v Česku patří například firma Schiedel.

komínové systémy

Původní KOMÍNOVÉ SYSTÉMY byly pouze na dřevo.  Později se ale objevily i další možnosti: další pevná paliva, kapalná i plynná paliva. Se snahou o úspory se na trhu začaly objevovat novější a účinnější spotřebiče, které představovaly zavedení vícevrstvých komínových systémů.

Prioritou moderních komínových systémů je maximální bezpečnost, efektivnost vytápění, ekologický provoz a dokonalé odvádění spalin. To, jaké máte doma teplo, se při vytápění kamny, kotly, či krby, odvíjí od kvality komínů a komínových systémů. Právě tudy totiž u zastaralých systémů obvykle nejvíce uniká teplo.

O komíny je zapotřebí starat a udržovat je, ale někdy je lepší celý zbourat a pořídit si úplně nový, který bude ekologičtější, bezpečnější, efektivnější a celkově ekonomičtější. Komínové systémy Schiedel splňují ty nejpřísnější kritéria a vy při jejich pořízení můžete ušetřit značnou část rodinného rozpočtu.

komínové systémy Schiedel

Firma Schiedel se v oblasti komínů a komínových systémů pohybuje již od roku 1946, kdy Friedrich Schiedel v Erbachu u Ulmu založil svou firmu na výrobu jednotlivých dílů pro komínové systémy. Dnes je firma Schiedel nadnárodním koncernem a patří na naprostou špičku nejen u nás, ale i v zahraničí. Vývojem komínových systémů se zabývají již 65 let a při jejich vytváření hledí do budoucnosti.

Co nabízí firma Schiedel?

Firma Schiedel nenabízí krby, kotle, kamna a univerzální komínové systémy. Z komínových systémů si můžete dále ještě vybrat mezi keramickými komínovými systémy, nerezovými komínovými systémy a dalšími výhodnými řešeními.

Proč komínové systémy Schiedel?

Výstavba i rekonstrukce komínů není žádná legrace, aby bylo vše správně, je zapotřebí splňovat celou řadu zákonem daných podmínek. Proto by se komíny a komínové systémy měly nechat na profesionálech, kteří mají nějaké renomé.  Přesně takovou firmou je firma Scheidel, která v Evropě působí již 65 let a v Česku je od roku 1991. Za ta dlouhá léta praxe mají na svém kontě již celou řadu úspěšných projektů, které dopomohly k ještě efektivnějšímu, bezpečnému a ekonomickému vytápění.

Jaký komín je ten správný?

Jaký komín je ten správný, nejvýhodnější pro vaše potřeby? Na českém trhu naleznete celou řadu různých komínových systémů. Výběr je složitý, protože musíte vzít v úvahu celou řadu parametrů. Tím hlavním je správné rozvržení materiálů. Jaký chcete komín? – Z betonu, cihly, nerezu, keramiky. Výběr komínu by se měl odvíjet od toho, jaký chcete dům (klasický, či nízkonenergetický).

Firma Schiedel  si umí poradit s jakýmkoliv komínem. Má systémy pro nízkoenergetické domy, dále také systémy vhodné tam, kde se využívají tuhá, kapalná i plynná paliva (což jsou nejen rodinné domy, ale často i průmyslové stavby), univerzální komínové systémy a další, které naleznete přímo na jejich firemních stránkách Schiedel.cz.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

6 + 8 =