Hraj zdarma – hra Zoomumba

Hraní her na internetu náleží k velmi oblíbeným aktivitám. V průběhu několika posledních let došlo k jejich velkému rozvoji, a tak je lidé začali upřednostňovat před těmi kupovanými. Vývojáři si toho všimli a netrvalo dlouho a máme zde nový trend ve hrách.

Můžeme hrát kvalitní a pěkně graficky zpracované hry zdarma, které si v případě zájmu můžeme za peníze obohatit o různé vychytávky a podobně. Tento styl hraní je velice oblíbený, protože je pro hráče mnohem výhodnější a zábavnější než u běžných kupovaných her.

Takovou hrou je i Zoomumba, která je založena na stejném konceptu jako mnohem starší hry ve stylu farmy. Zoomba je tedy strategickou hrou, kde však na rozdíl od farmy se staráte o blaho a rozkvět své vlastní Zoologické zahrady. Tato hra je celkem jednoduchá a určitě ji nemůžeme zařadit pouze mezi hry pro dívky, jistě zabaví i chlapce.

Zoomba je hrou určenou pro děti cca od 7 let. Má pěknou grafiku a v průběhu hry se buduje ZOO, staví výběhy, pořizují se zvířata, pečuje se o ně, uklízí a děti se snaží, aby jejich Zoologická zahrada prosperovala. Celá hra je pěkně zpracována. Našlo by se pár chybiček, na kterých jsem i já ztroskotala, jako že se ze startu objeví cedule Černého pantera s jedinečnou nabídkou, ale když z lišty vyjedete, abyste si zjistili, co to a co si vyberete, máte smůlu, víc se neobjeví. Záhy zjistíte, že tato cedule byla kvůli zlaťákům, které by se vám nyní tolik hodili, ale z chyb se člověk učí a i děti se zde naučí poradit si s různými situacemi.

Hru Zoomba můžete hrát bezplatně na portále Hrajzdarma.cz, kde kromě ní naleznete ještě dalších 1001 her. Pokud vás tedy Zoomba nenadchne, máte na portále ještě dostatek dalších možností, jak se zabavit.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 + 4 =