Brabantia – záruka slušného bydlení

Když si zařizujeme své domovy, snažíme se, aby to u nás pokud možno, co nejlépe vypadalo. Často však zanedbáváme detaily. I když se nám to nezdá, detaily jsou podstatné. Smysl pro detaily má i Brabantia, která již 90 let nabízí všem možnost solidního bydlení. S touto holandskou kvalitní značkou domácích doplňků se můžete setkat například na portále Home4design.cz.

Na hoře huj a dole fuj

Jistě znáte toto staročeské přísloví, které nic moc dobrého neříká. Lidé odjakživa mají sklon věnovat se tomu, co je na první pohled vidět. Detaily pak přehlížejí anebo nad nimi mávnou rukou. Mnohdy se pak stane, že v moderní designové koupelně naleznete chatrný pofiderní koš na prádlo bůhví odkud. Obdobně tomu bývá i v kuchyni, kde se odpadky hází do toho prvního a nejlevnějšího odpadkového koše, na který majitel narazil. O uschovávání potravin do chlebníků už raději ani nemluvíme. Tyto drobné detaily však jedním šmahem shodí vaši veškerou snahu a návštěvy si nakonec s úšklebkem pomyslí: „Nahoře huj a dole fuj“. Myslete nadčasově, myslete na detaily, podívejte se na výrobky značky Brabantia.

Brabantia – základ solidního bydlení

BRABANTIA představuje holandskou firmu, která vznikla v roce 1919. Dodnes ji vlastní a vedou členové rodiny původních vlastníků a v současnosti její pobočky naleznete po celém světě – Evropa, Jižní Amerika, Severní Amerika, Asie i Austrálie. U nás její výrobky nabízí například firma Home4design.cz, která na svých stránkách nabízí pouze kvalitní výrobky v zajímavém designu.

Brabantia se specializuje na výrobu a prodej doplňků určeným ke skladování jídla, jakými jsou například chlebníky Brabantia, nádoby na těstoviny, mouku a podobně. Pak také pomůcky pro přípravu jídla, odpadkové koše Brabantia, prádelní koše atd.

Brabantia – výrobky s dlouhou životností

Značka Brabantia je po celém světě oblíbená pro svou kvalitu, praktičnost a nadčasový design. Chlebníky Brabantia představují dobrou volbu, pokud chcete mít své potraviny uchovány dlouho čerstvé a ochráněny před vnějšími negativními vlivy. Výrobky Brabantia jsou známé tím, že zcela bez problémů vydrží bez problémů sloužit i 20 let, proto u těchto produktů firma nabízí i desetiletou záruku. No povězte, u kterého takového běžně v obchodech zakoupeného bytového doplňku byste toto mohli očekávat. Produkty Brabantia  prostě představují rozumnou a rentabilní investici.

Fotografie z portálu: Home4Design.cz a sxc.hu

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 + 1 =