GiannyL

 

 

Portál Handicraft.cz se zabývá uměním, řemeslem a vším, co je s tím spjato. A protože umění dělají lidi, budeme se snažit přinášet i zajímavé medailonky o šikovných lidech kolem nás. První z nich bude GiannyL, která si získala srdce celého světa a to ať už toho šijícího nebo nešijícího.

GiannyL

GiannyL , vlastním jménem Giannina Lezcano Martinez se narodila před pětadvaceti lety v Encarnacion v Paraguyai. V její tvorbě jí hodně inspirovaly babičky, které ji naučily šít a přivedly ji k módě a také i prostředí z jakého pocházela. V Encarnacion si totiž všichni obyvatelé šaty na sebe šijí sami. V rodném městě ji kdysi nazývali Inmaculada Concepcion, dnes je po celém světě známá jako GiannyL.

Když se v roce 2008 rozhodla zavést své vlastní stránky na nichž začne prezentovat své nápady a řešení, jak si snadno můžete doma ušít nějaký pěkný kousek oblečení, asi netušila, jakou bude mít odezvu.

Dnes její portál měsíčně navštíví na 600 000 návštěvníků z celého světa. V její práci se ji rozhodlo podpořit hned několik států a tak dnes milá GIANNYL sídlí v Lambré v Paraguyai, kde má lepší prostředí pro svou práci. Tedy tvorbu originálních videí, propagaci webu a také digitálním marketingu.

Její myšlenkou je ukázat lidem, že i z jednoduchých věcí kolem sebe mohou vytvořit jedinečné a originální módní kousky. Toto šití je nejen jednoduché a levné, ale zároveň i ekologické, protože se často jedná o recyklaci.

Její návody jsou beze slov, přesto jsou však tak zřetelné a srozumitelné, že nic víc k realizaci ani nepotřebujete. Její videa jsou vhodná i pro začínající švadlenky, workshopy, kroužky, školy…

Inspiraci si u ní najde každý. Je to prostě o tom, nebát se a být kreativní. Naučte se vidět i ve všedních věcech nevšední.

Pokud chcete sdílet také toto nadšení, navštivte GiannyL na jejich oficiálních webovkách.

 

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 + 1 =